Život je pohyb Usmívající se blog pro neposedné duše

Klášterec nad Ohří

6. října 2016 v 20:14 |  LÁZNĚ JÁCHYMOV

Čtvrtek, 6.10.

Je zvláštní, že statistiky blogu.cz mi už od neděle ukazují, že mé články nikdo nečte, ale současně sdělují, které články byly nejčtenější a mezi nimi jsou vždy ty nové, které jsem napsala tento týden, navíc vím, že mé články lidé čtou a taky komentují. Tak to asi bude nějaká chyba správce či nastavení, jenže majitelé blogu se svými blogery bavit nechtějí a případná nefunčnost nebo chyba aplikace je nezajímá. Škoda, možná bych se měla poohlédnout po nějakém jiném blogu, o který se majitel bude víc starat. Nebo, že by se mi ozvali sami? Uvidíme.
Už od včerejška lije a lije, takže vyrazím tak trochu za kulturou a půjdu se podívat na sbírky porcelánu do Klášterce nad Ohří. Je to odsud ca 30 min autem.
Bohužel mě nenapadlo, že když přijedu po 14 hodině, bude už pozdě...v říjnu se zavírá v 15 hod s tím, že poslední prohlídka začíná ve 14 hod. Totéž u muzea hodin. To by mě zajímalo, kolik lidí tam přijde v 9 ráno :-).
Tak mi nezbývá nic jiného, jen si prohlédnout zámek zvěnčí a projít park, který na konci navazuje na malinké lázně Evženie. Léčivou vodou je pramen zvaný Kyselka. Tvoří je park, pramen, penzion a malá přízemní budova lázní.


ZÁMEK V KLÁŠTERCI NAD OHŘÍ


NÁDVOŘÍ ZÁMKU


ZÁMEK SE "ZLATOU RYBKOU"


LÁZNĚ EVŽENIE S KYSELKOU

PANORAMA KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ


NEDALEKÝ PRUNÉŘOV DĚLÁ PĚKNOU KULISU :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 7. října 2016 v 15:58 | Reagovat

Koukám, že ty elektrárny tam dýmají stále - bydlela jsem v nedaleké Kadani!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama